ایران وکیل آماده انجام مشاوره حقوقی تلفنی توسط برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی و همچنین ارائه مشاوره حضوری در کلیه دعاوی اعم از کیفری و حقوقی می باشد.

در خواست مشاوره تلفنی

بارگذاری...

این نوع خدمات برای افرادی که در شهرستان‏های دیگر ساکن هستند یا به دلایلی قصد مشاوره حضوری ندارند پیشنهاد می گردد.

اگر نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی دارید، ایران وکیل با بهترین وکلای دادگستری آماده انجام مشاوره حقوقی در دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. بسیاری افراد به دلایلی مشاوره تلفنی را نسبت به مراجعه حضوری ارجح می دانند زیرا که گاهی مسئله میتواند به سادگی با تذکر نکاتی توسط وکلا و مشاورین ایران وکیل رفع شود.

در این نوع مشاوره شما می توانید با ارسال اسناد و مدارک خود، در یک بازه زمانی مناسب و پس از بررسی مسندات، مشاوره و راهکارهای لازم را از وکلای ایران وکیل دریافت نمایید.

با دریافت کد رهگیری پس از تکمیل نمودن فرم بالا و پرداخت آنلاین وجه، با ایران وکیل تماس گرفته و پس از خواندن این کد رهگیری، برای زمان مشاوره وقت رزرو نمایید.

نکات مهم قبل از پرداخت 

1- مشاوره تلفنی برای 30 دقیقه مبلغ = 60 هزار تومان و برای 60 دقیقه مبلغ = 90 هزار تومان با وکلای برجسته ما در نظر گرفته شده است که مناسب و به صرفه می باشد.

2- در هنگام تکمیل فرم از صحت ایمیل و شماره تماس خود اطمینان حاصل نمایید زیرا کد رهگیری به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد.

3- شما می توانید پرداخت وجه را از طریق تمام کارت های عضو شتاب با داشتن رمز خرید اینترنتی، انجام دهید.

4- درصورت فراموشی کد رهگیری با پشتیانی تماس بگیرید و با قرائت چهار رقم آخر کارت بانکی تان از صحت پرداخت خود مطلع شوید.

مشاوره تلفنی دارای مزایای زیر می باشد:

صرفه‌جویی زمان و عدم اتلاف هزینه و وقت موکل

قبل از آن که وکیل متخصص برای پرونده حقوقی یا کیفری تان انتخاب نمایید، نیاز به داشتن اطلاعاتی از روند انجام کار، شرایط و مدارک مورد نیاز برای رسیدگی به موضوع حقوقی خود دارید. مشاوره حقوقی به وکلای با تجربه ایران وکیل می تواند در  وقت و هزینه شما صرفه جویی نماید.

کنترل و نظارت بر عملکرد وکیل و مشاوران

عملکر و نحوه مشاوره وکلا و مشاورین توسط ایران وکیل نظارت و کنترا می گردد.

ارائه هزینه مناسب و ثابت مشاوره تلفنی

مشاوره ها با هزینه های ثابت و مناسب صورت می گیرد.

ایران وکیل آماده انجام مشاوره حقوقی تلفنی توسط برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی و همچنین ارائه مشاوره حضوری در کلیه دعاوی اعم از حقوقی و کیفری می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته،مشاوره حقوقی خانواده،مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه،مشاوره حقوقی خانواده رایگان،مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی،مشاوره حقوقی تل

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره و مراجعه به وکیل از آنجا نشأت می پذیرد که اغلب مردم فرصت یا سواد و تخصص لازم برای پیگیری شخصی امور قانونی خود را ندارند. اگر فکر می کنید شیوه مشاوره حقوقی حضوری برای شما مناسب تر است ایران وکیل، با مشاوران و وکلای باتجربه و متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی، آماده برای خدمت رسانی به شما می باشد.

مشاوره حضوری در چه صورتی نیاز است؟

  • اگر شما مشکلتان فراتر از سؤال معمولی می باشد و نیاز به توضیحات مفصلی درباره آن دارید؛
  • اگر سؤالات متعددی از جوانب مختلفی درباره مشکل خود دارید؛
  • اگر برای اعتماد می خواهید وکیل خود را رو در رو ملاقات نمایید؛
  • اگر شما اسناد و مدارک بسیاری را لازم میدارید تا  به ملاحظه وکیل خود برسانید؛

مزایای مشاوره حقوقی حضوری

حضور در دفتر وکیل، به شما امکان شناسایی بیشتر و اعتماد بالاتری در زمینه تسلط و سواد وی نسبت به مسائل پیرامون حوزه تخصصی کار او را می دهد. شما با مراجعه حضوری به دفتر او علاوه بر آنکه می توانید از نزدیک با رزومه کاری و پرونده های قبلی وکیل مورد نظر آشنا شوید، میتوانید از رضایت مراجعین دیگر او اطمینان جاصل نمایید.

نکاتی در مراجعه حضوری 

قبل از انتخاب مشاور نیاز است نکاتی را مد نظر قرار داد تا با دانش بیشتری روند پیگیری پرونده حقوقی خود را دنبال نمود.

واضح می باشد که مشاوره حضوری در دفتر وکالت، منوط به پرداخت حق مشاوره بوده و بهتر است قبل از حضور در محل دفتر وکیل، از میزان حق مشاوره به صورت حضوری و یا مجازی آگاهی یابید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. برای جلوگیری از اتلاف وقت خود و تذکر وکیل، تمامی مدارکی که لازم است را به همراه داشته باشید. در دفاتر مشاوره یا وکالت با مراجعین متعدد، هر مراجعه کننده زمان مراجعه مشخصی جهت انجام مراجعه دارد که با توجه به مسائل حقوقی وی توسط وکیل قبلاً تعیین می شود. از این رو حتی المقدور پانزده دقیقه قبل از زمان مقرر در دفتر حضور داشته باشید.

فنی رایگان اصفهان،مشاوره حقوقی طلاق،مشاوره حقوقی در تلگرام،مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته اصفهان،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته در کرج،مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته کرج،مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته مشهد،مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه،صدای مشاور حقوقی،مشاور حقوقی رایگان،مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی مشهد،شماره وکیل شبانه روزی،مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته رایگان،صدای مشاور حقوقی،مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه،مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته شیراز،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان اصفهان،مشاوره حقوقی خانواده رایگان،مشاوره حقوقی خانواده تلفنی،مشاور حقوقی طلاق،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته،مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی،مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه،مشاوره رایگان دادگاه خانواده،پرسش و پاسخ حقوقی خانواده،مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته،مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه،مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان اصفهان،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در مشهد،مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته در کرج،مشاوره حقوقی خانواده رایگان،شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه